V271HA40
- Артикул производителя:
- V271HA40
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 40KA DISC 40MM
- Capacitance @ Frequency :
- 4500 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 kA
- Energy :
- 400J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 369 V
- Mounting Type :
- Bolt Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 40mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V