ERZ-C40CK751W
- Артикул производителя:
- ERZ-C40CK751W
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 30KA DISC 40MM
- Current - Surge :
- 30 kA
- Energy :
- 625J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 40mm, Formed Tabs
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 645 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V