B72230M0751M401
- Артикул производителя:
- B72230M0751M401
- Краткое описание:
- 30MM, 750V, 25KA, THERMO FUSE TY
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 1025J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 750 V
- Maximum DC Volts :
- 970 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Box, 4 Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.32 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.08 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.2 kV