B72225M0321M201
- Артикул производителя:
- B72225M0321M201
- Краткое описание:
- 25MM, 320V, 20KA, THERMO FUSE TY
- Capacitance @ Frequency :
- 1090 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 20 kA
- Energy :
- 445J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Box, 4 Lead
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V