B72220P3551K502
- Артикул производителя:
- B72220P3551K502
- Краткое описание:
- 20MM, 550VAC, 10%, SUPERIOR MP
- Capacitance @ Frequency :
- 550 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 490J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 550 V
- Maximum DC Volts :
- 745 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.001 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 819 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 910 V