V20H250P
Артикул производителя:
V20H250P
Краткое описание:
VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
1000 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
240J
Features :
Maximum AC Volts :
250 V
Maximum DC Volts :
320 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm
Varistor Voltage (Max) :
429 V
Varistor Voltage (Min) :
351 V
Varistor Voltage (Typ) :
390 V