ERZ-E14A361S1
- Артикул производителя:
- ERZ-E14A361S1
- Краткое описание:
- VARISTOR DISC 14MM 360V
- Capacitance @ Frequency :
- 900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 7.5 kA
- Energy :
- 255J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Maximum DC Volts :
- 300 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V