DV25K4032R2
- Артикул производителя:
- DV25K4032R2
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- DV SERIES 25V 4032 PKG SMD VARIS
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 1900 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 4032 (10080 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 35.1 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V