B72214S0321K504
- Артикул производителя:
- B72214S0321K504
- Краткое описание:
- 14MM, 320VAC, 10%, STANDARD
- Capacitance @ Frequency :
- 370 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Energy :
- 84J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V