B72210S0271K501
- Артикул производителя:
- B72210S0271K501
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 220 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 43J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 275 V
- Maximum DC Volts :
- 350 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V