ERZ-E07A201
- Артикул производителя:
- ERZ-E07A201
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- VARISTOR 200V 2.5KA DISC 9MM
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 360 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 26J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 9mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 225 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 185 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 200 V