DV130K3225R2
- Артикул производителя:
- DV130K3225R2
- Краткое описание:
- DV SERIES 130V 3225 PKG SMD VARI
- Capacitance @ Frequency :
- 150 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 3225 (8063 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V