B72530G1140S862
- Артикул производителя:
- B72530G1140S862
- Краткое описание:
- AECQ200,VW80808-2, 400A,16V,1210
- Capacitance @ Frequency :
- 3600 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.6J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 14 V
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 27 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 22 V