V12MLA0805LNT
- Артикул производителя:
- V12MLA0805LNT
- Краткое описание:
- VARISTOR 16.25V 40A 0805
- Capacitance @ Frequency :
- 410 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 40 A
- Maximum AC Volts :
- 9 V
- Maximum DC Volts :
- 12 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 18.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 14 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 16.25 V