EZJ-PZV270RA
- Артикул производителя:
- EZJ-PZV270RA
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 1A 0201
- Capacitance @ Frequency :
- 15 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 1 A
- Maximum DC Volts :
- 16 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 0201 (0603 Metric)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V