EZJ-Z1V220JM
- Артикул производителя:
- EZJ-Z1V220JM
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 20A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 160 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 20 A
- Maximum DC Volts :
- 13 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Varistor Voltage (Max) :
- 24.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 19.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V