EZJ-Z0V220HA
- Артикул производителя:
- EZJ-Z0V220HA
- Краткое описание:
- VARISTOR 22V 10A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 100 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Maximum DC Volts :
- 13 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 22 V