AVR-M1005C180MTAAB
- Артикул производителя:
- AVR-M1005C180MTAAB
- Краткое описание:
- VARISTOR 18V 16A 0402
- Capacitance @ Frequency :
- 120 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 16 A
- Energy :
- 0.06J
- Maximum DC Volts :
- 11 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 0402 (1005 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 21.6 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 14.4 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18 V