ERZ-V20D182
- Артикул производителя:
- ERZ-V20D182
- Краткое описание:
- VARISTOR 1.8KV 7.5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 7.5 kA
- Energy :
- 720J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 1 kV
- Maximum DC Volts :
- 1.465 kV
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 23.5mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.98 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 1.7 kV
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1.8 kV