TMOV20RP625E
- Артикул производителя:
- TMOV20RP625E
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- VARISTOR 1KV 10KA DISC 20MM
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 250 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 400J
- Features :
- Thermally Protected
- Maximum AC Volts :
- 625 V
- Maximum DC Volts :
- 825 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 1.1 kV
- Varistor Voltage (Min) :
- 900 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 1 kV