TMOV20RP420M
Артикул производителя:
TMOV20RP420M
Краткое описание:
VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Capacitance @ Frequency :
600 pF @ 1 MHz
Energy :
320J
Maximum AC Volts :
420 V
Maximum DC Volts :
560 V
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm 3-Lead
Varistor Voltage (Max) :
748 V
Varistor Voltage (Min) :
612 V
Varistor Voltage (Typ) :
680 V