GMOV-20D301K
Артикул производителя:
GMOV-20D301K
Производитель/Бренд:
Bourns Inc.
Краткое описание:
GMOV 20MM, 300VRMS
Производитель :
Bourns Inc.
Категория товара :
TVS - Varistors, MOVs
Capacitance @ Frequency :
4 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
350J
Features :
Maximum AC Volts :
300 V
Maximum DC Volts :
385 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 20mm