V230LA40CP
- Артикул производителя:
- V230LA40CP
- Краткое описание:
- VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 7000 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 kA
- Energy :
- 280J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 230 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 396 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 324 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 360 V