B72580U1500K062
- Артикул производителя:
- B72580U1500K062
- Краткое описание:
- EIA1812, 65VDC, HIGH SURGE 3000A
- Capacitance @ Frequency :
- 4000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 3 kA
- Maximum AC Volts :
- 50 V
- Maximum DC Volts :
- 65 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 90.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 73.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 82 V