B72314P2461K101
- Артикул производителя:
- B72314P2461K101
- Краткое описание:
- 14MM, 460VAC, 10%, ADVANCED MP C
- Capacitance @ Frequency :
- 320 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 200J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V