V430MA7B
- Артикул производителя:
- V430MA7B
- Краткое описание:
- VARISTOR 430V 100A SOD83A AXIAL
- Capacitance @ Frequency :
- 11 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 100 A
- Energy :
- 1.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 264 V
- Maximum DC Volts :
- 365 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- SOD-83A Axial
- Varistor Voltage (Max) :
- 473 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 387 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 430 V