B72220S0950K101
- Артикул производителя:
- B72220S0950K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 6.5 kA
- Energy :
- 50J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 95 V
- Maximum DC Volts :
- 125 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 20mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 165 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 135 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 150 V