ERZ-E14A361
Артикул производителя:
ERZ-E14A361
Краткое описание:
VARISTOR 360V 10KA DISC 16.5MM
Capacitance @ Frequency :
900 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
10 kA
Energy :
255J
Features :
Maximum AC Volts :
230 V
Maximum DC Volts :
300 V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 16.5mm
Varistor Voltage (Max) :
396 V
Varistor Voltage (Min) :
324 V
Varistor Voltage (Typ) :
360 V