VDRS10P320BSE
- Артикул производителя:
- VDRS10P320BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 510V 2.5KA DISC 12MM
- Capacitance @ Frequency :
- 220 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 2.5 kA
- Energy :
- 77J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 420 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V