VDRS10P250BSE
- Артикул производителя:
- VDRS10P250BSE
- Краткое описание:
- VARISTOR 390V 2.5KA DISC 12MM
- Capacitance @ Frequency :
- 300 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 58J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 250 V
- Maximum DC Volts :
- 320 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 12mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 429 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 351 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 390 V