B72214S0301K503
- Артикул производителя:
- B72214S0301K503
- Краткое описание:
- 14MM, 300VAC, 10%, STANDARD
- Capacitance @ Frequency :
- 400 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 4.5 kA
- Maximum AC Volts :
- 300 V
- Maximum DC Volts :
- 385 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case :
- Disc 14mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 517 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 423 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 470 V