B72660M0461K093
- Артикул производителя:
- B72660M0461K093
- Краткое описание:
- VARISTOR 750V 1KA 4032
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 36J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 460 V
- Maximum DC Volts :
- 615 V
- Varistor Voltage (Max) :
- 825 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 675 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 750 V