B72210S0400K101
- Артикул производителя:
- B72210S0400K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 68V 500A DISC 10MM
- Capacitance @ Frequency :
- 2100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 500 A
- Energy :
- 6.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 56 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 10mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 74.8 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 61.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 68 V