B72660M1300K072
- Артикул производителя:
- B72660M1300K072
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 250A 2SMD JLEAD
- Capacitance @ Frequency :
- 1100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 250 A
- Energy :
- 2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 34 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 4032 (10080 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V