B72207S0750K101
- Артикул производителя:
- B72207S0750K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 120V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 430 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 5.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 100 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V