ZV25K2220122NIR1HT
- Артикул производителя:
- ZV25K2220122NIR1HT
- Производитель/Бренд:
- Bourns Inc.
- Краткое описание:
- ZV 25V 10% 2220 NI SN
- Производитель :
- Bourns Inc.
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 5000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.2 kA
- Energy :
- 9.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 31 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 2220 (5750 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 42.9 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 31.2 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 39 V