B72650M0750K072
- Артикул производителя:
- B72650M0750K072
- Краткое описание:
- VARISTOR 120V 400A 3225
- Capacitance @ Frequency :
- 210 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 2.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 75 V
- Maximum DC Volts :
- 100 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 3225 (8063 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 132 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 108 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 120 V