MLV1210E32503T
- Артикул производителя:
- MLV1210E32503T
- Производитель/Бренд:
- Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
- Краткое описание:
- VARISTOR 400A 1210
- Производитель :
- Capacitance @ Frequency :
- 1200 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.9J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 25 V
- Maximum DC Volts :
- 30 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 46 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 37 V