B72530T6400K062
- Артикул производителя:
- B72530T6400K062
- Краткое описание:
- EIA1210, 58VDC, HIGH SURGE 1000A
- Capacitance @ Frequency :
- 2000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1 kA
- Energy :
- 4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 40 V
- Maximum DC Volts :
- 58 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 79.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 64.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 72 V