B72207S2131K101
- Артикул производителя:
- B72207S2131K101
- Краткое описание:
- VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 245 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 1.75 kA
- Energy :
- 12.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 130 V
- Maximum DC Volts :
- 170 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 225.5 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 184.5 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 205 V