VA100014D300DL
- Артикул производителя:
- VA100014D300DL
- Производитель/Бренд:
- Ethertronics/AVX
- Краткое описание:
- VARISTOR 18.5V 150A AXIAL
- Производитель :
- Ethertronics/AVX
- Capacitance @ Frequency :
- 1100 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 150 A
- Energy :
- 0.4J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 10 V
- Maximum DC Volts :
- 14 V
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- Axial
- Varistor Voltage (Max) :
- 20.72 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 16.28 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 18.5 V