B72530E0300K062
- Артикул производителя:
- B72530E0300K062
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 300A 1210
- Capacitance @ Frequency :
- 1000 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 2J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V