B72530E0170K062
- Артикул производителя:
- B72530E0170K062
- Производитель/Бренд:
- EPCOS - TDK Electronics
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 400A 1210
- Производитель :
- EPCOS - TDK Electronics
- Категория товара :
- TVS - Varistors, MOVs
- Capacitance @ Frequency :
- 1800 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 400 A
- Energy :
- 1.7J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 1210 (3225 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V