VC1210K301R030
- Артикул производителя:
- VC1210K301R030
- Производитель/Бренд:
- KEMET
- Краткое описание:
- VARISTOR 47V 300A 1210
- Производитель :
- KEMET
- Capacitance @ Frequency :
- 850 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 300 A
- Energy :
- 2.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 30 V
- Maximum DC Volts :
- 38 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Varistor Voltage (Max) :
- 51.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 42.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 47 V