VC120626D580RP
- Артикул производителя:
- VC120626D580RP
- Краткое описание:
- VARISTOR 34.5V 120A 1206
- Capacitance @ Frequency :
- 500 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 120 A
- Maximum AC Volts :
- 18 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 37.95 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 31.05 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 34.5 V