B72500E5200S160
- Артикул производителя:
- B72500E5200S160
- Краткое описание:
- VARISTOR 36V 30A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 96 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 30 A
- Energy :
- 0.3J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 20 V
- Maximum DC Volts :
- 26 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 43.2 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 28.8 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 36 V