B72500E2170K060
- Артикул производителя:
- B72500E2170K060
- Краткое описание:
- VARISTOR 27V 10A 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 30 pF @ 1 MHz
- Current - Surge :
- 10 A
- Energy :
- 0.1J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 17 V
- Maximum DC Volts :
- 22 V
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Varistor Voltage (Max) :
- 29.7 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24.3 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V