MOV-07D681KTR
- Артикул производителя:
- MOV-07D681KTR
- Краткое описание:
- VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
- Capacitance @ Frequency :
- 90 pF @ 1 kHz
- Energy :
- 33J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 420 V
- Maximum DC Volts :
- 560 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- Disc 7mm
- Varistor Voltage (Max) :
- 748 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 612 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 680 V