EZJ-Z1V80010
- Артикул производителя:
- EZJ-Z1V80010
- Краткое описание:
- VARISTOR 80V 0603
- Capacitance @ Frequency :
- 0.8 pF @ 1 MHz
- Maximum DC Volts :
- 10 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Varistor Voltage (Typ) :
- 80 V