AVR-M1608G270KT6AB
- Артикул производителя:
- AVR-M1608G270KT6AB
- Краткое описание:
- AUTO. GRADE,MLV,430PF,19VDC,0805
- Capacitance @ Frequency :
- 430 pF @ 1 kHz
- Current - Surge :
- 48 A
- Energy :
- 0.1J
- Maximum DC Volts :
- 19 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TA)
- Package / Case :
- 0603 (1608 Metric)
- Varistor Voltage (Max) :
- 30 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 24 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 27 V